Oldalunk folyamatos fejlesztés alatt áll.
Vásárlóinkat elsősorban Pápa és környékéről várjuk, a kedvezményes kiszállítást Veszprém és Győr-Moson Sopron vármegyében vállaljuk.

Aquaphor AQUAQU014203 VÍZSZŰRŐ KANCSÓ 2,8 L

Készletről érdeklődjön munkatársunknál!

Cikkszám: AQUAQU014203

Fogyasztói ár: 4 500 Ft*

*A honlapon online megjelenített árak eltérhetnek az üzletben feltüntetett áraktól

Kedvezményes szállítás Pápa és környékén

Adja meg elérhetőségeit, amennyiben érdeklődik a(z) Aquaphor AQUAQU014203 VÍZSZŰRŐ KANCSÓ 2,8 L termék iránt és szakértő kollégánk felveszi Önnel a kapcsolatot!

Leírás

Az Amethyst egy praktikus vízszűrő kancsó egyszerű kialakítással, kényelmes ránézni és mindennapi használatra. Kompakt és ergonomikus, visszafogott színvonalával az Amethyst kancsó a hűtőszekrény ajtajába illeszkedik a még nagyobb helykihasználás érdekében.

A csúszófedél apró mozgatásával még könnyebbé válik a tölcsér feltöltése, ha a csap alatt kevés a hely. A népszerű ovális kialakítású csere szűrő visszafordíthatatlanul csökkenti a káros anyagok, például a szerves vegyületek, a vas, az ólom és a klór mennyiségét, eltávolítja az üledéket és a szagokat. A termék minden része élelmiszeripari minőségű anyagokból készült, és BPA-mentes.

  • Szűrőkancsó űrtartalma: 2,8 L
  • Fedél típusa: Csúszka
  • Eltávolítja a klórt: igen
  • Szűrő élettartama: 200 L
  • Szűrőbetétek cseréje: A szűrő élettartama a használt patrontól függ
  • Szűrő élettartamjelző: mechanikai
  • 2 év jótállás

További információk

Tömeg 0.9 kg
Méretek 12 × 25.5 × 26.5 cm
gyártó

Aquaphor

Kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei:
A kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei a jótállási időt sávosan, a tartós fogyasztási cikk bruttó eladási árához igazodva határozza meg. (Termékoldalainkon a bruttó eladási árat tüntettük fel.)
Az eladási ársávok és a kötelező jótállási idő az alábbiak szerint alakul:
  • A 250.000 forint eladási ár felett 3 év kötelező jótállást határoz meg a szabályozás (250.001 Ft-tól felfelé).
  • A 100.000 forintot meghaladó, de maximum 250.000 forint eladási ár esetén 2 év a kötelező jótállás (100.001 Ft – 250.000 Ft-ig).
  • A 10.000 forintot elérő, de 100.000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén 1 év a kötelező jótállás (10.000 Ft – 100.000 Ft-ig).
  • A 10.000 forintot el nem érő árú fogyasztási cikkre nincs jótállási kötelezettség.
A jogszabály által előírt kötelező jótállási időn felül a gyártó önkéntes jótállást is vállalhat, melyet akár többletfeltételhez is köthet. Kérjük, az önkéntes jótállás feltételeiről minden esetben körültekintően tájékozódjanak a gyártó elérhetőségein!
(270/2020. (VI. 12.) Korm. rendelet)

Weboldalunkon feltüntetett árak tartalmazzák a 27% ÁFA-t.

Nemrég megtekintett termékek

Még nem tekintette meg másik termékünket korábban.