Oldalunk folyamatos fejlesztés alatt áll.
Vásárlóinkat elsősorban Pápa és környékéről várjuk, a kedvezményes kiszállítást Veszprém és Győr-Moson Sopron vármegyében vállaljuk.

Home by Somogyi SOMTWFR74 VENTILÁTOR ÁLLÓ OSZLOP

Készletről érdeklődjön munkatársunknál!

Cikkszám: SOMTWFR74

Fogyasztói ár: 13 700 Ft*

*A honlapon online megjelenített árak eltérhetnek az üzletben feltüntetett áraktól

Kedvezményes szállítás Pápa és környékén

Adja meg elérhetőségeit, amennyiben érdeklődik a(z) Home by Somogyi SOMTWFR74 VENTILÁTOR ÁLLÓ OSZLOP termék iránt és szakértő kollégánk felveszi Önnel a kapcsolatot!

Leírás

Hűtse szobáját kis helyigényű oszlopventilátorokkal! Ez a 74 cm magas típus, nyomógombokkal és távirányítóval egyaránt vezérelhető. A normál üzemmód mellett még két féle választható: a természetes és alvó, amikor előre programozott érték alapján változik a ventilátor sebessége.
 Nomál üzemmódban a teljesítmény szabályozható (3 fokozat). A még kényelmesebb használat érdekében a kikapcsolás időzíthető és oszcilláló mozgás (75°) is kapcsolható rajta.

nyomógombokkal és távirányítóval vezérelhető  
3 üzemmód  normál, természetes, alvó 
szabályozható teljesítmény (3 fokozat)  
0,5 – 7,5 órás ventilátor kikapcsolás időzítő  
kapcsolható oszcillálás (75°)  
tápkábel hossza  1,6 m 
tápellátás  230 V~/ 50 Hz / 50 W 
méret ∅22 x 74 cm

További információk

Tömeg 2.6 kg
Méretek 13 × 73 × 16 cm
gyártó

Home by Somogyi

Kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei:
A kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei a jótállási időt sávosan, a tartós fogyasztási cikk bruttó eladási árához igazodva határozza meg. (Termékoldalainkon a bruttó eladási árat tüntettük fel.)
Az eladási ársávok és a kötelező jótállási idő az alábbiak szerint alakul:
  • A 250.000 forint eladási ár felett 3 év kötelező jótállást határoz meg a szabályozás (250.001 Ft-tól felfelé).
  • A 100.000 forintot meghaladó, de maximum 250.000 forint eladási ár esetén 2 év a kötelező jótállás (100.001 Ft – 250.000 Ft-ig).
  • A 10.000 forintot elérő, de 100.000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén 1 év a kötelező jótállás (10.000 Ft – 100.000 Ft-ig).
  • A 10.000 forintot el nem érő árú fogyasztási cikkre nincs jótállási kötelezettség.
A jogszabály által előírt kötelező jótállási időn felül a gyártó önkéntes jótállást is vállalhat, melyet akár többletfeltételhez is köthet. Kérjük, az önkéntes jótállás feltételeiről minden esetben körültekintően tájékozódjanak a gyártó elérhetőségein!
(270/2020. (VI. 12.) Korm. rendelet)

Weboldalunkon feltüntetett árak tartalmazzák a 27% ÁFA-t.

Nemrég megtekintett termékek

Még nem tekintette meg másik termékünket korábban.