Vásárlóinkat elsősorban Pápa és környékéről várjuk, a kedvezményes kiszállítást Veszprém és Győr-Moson Sopron vármegyében vállaljuk.

Adler ADLAD4225 KÉZI MIXER

Készletről érdeklődjön munkatársunknál!

Cikkszám: ADLAD4225

Fogyasztói ár: 11 400 Ft*

*A honlapon online megjelenített árak eltérhetnek az üzletben feltüntetett áraktól

Kedvezményes szállítás Pápa és környékén

Adja meg elérhetőségeit, amennyiben érdeklődik a(z) Adler ADLAD4225 KÉZI MIXER termék iránt és szakértő kollégánk felveszi Önnel a kapcsolatot!

Leírás

Jellemzők

  • Teljesítény 800W
  • 3 funkció : mixelés, habverés és dagasztás
  • Rozsdamentes acél géptest
  • LED kontroll lámpa
  • 5 sebesség fokozat
  • Turbo funkció
  • Kivehető, rozsdamentes acél mixer és dagasztó szárak
  • vezetékhossz 96cm

További információk

Tömeg 1.28 kg
Méretek 19.5 × 20 × 9 cm
gyártó

Adler

Kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei:
A kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei a jótállási időt sávosan, a tartós fogyasztási cikk bruttó eladási árához igazodva határozza meg. (Termékoldalainkon a bruttó eladási árat tüntettük fel.)
Az eladási ársávok és a kötelező jótállási idő az alábbiak szerint alakul:
  • A 250.000 forint eladási ár felett 3 év kötelező jótállást határoz meg a szabályozás (250.001 Ft-tól felfelé).
  • A 100.000 forintot meghaladó, de maximum 250.000 forint eladási ár esetén 2 év a kötelező jótállás (100.001 Ft – 250.000 Ft-ig).
  • A 10.000 forintot elérő, de 100.000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén 1 év a kötelező jótállás (10.000 Ft – 100.000 Ft-ig).
  • A 10.000 forintot el nem érő árú fogyasztási cikkre nincs jótállási kötelezettség.
A jogszabály által előírt kötelező jótállási időn felül a gyártó önkéntes jótállást is vállalhat, melyet akár többletfeltételhez is köthet. Kérjük, az önkéntes jótállás feltételeiről minden esetben körültekintően tájékozódjanak a gyártó elérhetőségein!
(270/2020. (VI. 12.) Korm. rendelet)

Weboldalunkon feltüntetett árak tartalmazzák a 27% ÁFA-t.

Nemrég megtekintett termékek

Még nem tekintette meg másik termékünket korábban.