Oldalunk folyamatos fejlesztés alatt áll.
Vásárlóinkat elsősorban Pápa és környékéről várjuk, a kedvezményes kiszállítást Veszprém és Győr-Moson Sopron vármegyében vállaljuk.

Girmi GIRRC30 HAJ ÉS SZAKÁLLVÁGÓ SZETT

Készletről érdeklődjön munkatársunknál!

Cikkszám: GIRRC30

Fogyasztói ár: 10 300 Ft*

*A honlapon online megjelenített árak eltérhetnek az üzletben feltüntetett áraktól

Kedvezményes szállítás Pápa és környékén

Adja meg elérhetőségeit, amennyiben érdeklődik a(z) Girmi GIRRC30 HAJ ÉS SZAKÁLLVÁGÓ SZETT termék iránt és szakértő kollégánk felveszi Önnel a kapcsolatot!

Leírás

A Girmi RC30 hajvágó gép a teljesség igényével. Gyakorlatilag mindent tud amit "szorzettel" csinálni lehet. A cserélheto fejeknek köszönhetoen tud hajat és szakállt nyírni, orr- és fülszort nyírni, testszorzetet ápoltan tartani, villanyborotvaként is üzemel. Választhatjuk az akkumulátorról, vagy a kábelrol üzemelést is. 45 percet tud üzemelni akkumulátorról és 8 óra az akkumulátor teljes töltési ideje. A férfiak kedvencévé válhat ez a multifunkciós kis mindenttudó!

Muszaki adatok:

Vezeték nélküli, vagy vezetékes használat
Hajnyíró 3mm – 12mm
Szakállnyíró 0,8 – 1,4mm
45 perc folyamatos muködési ido
8 óra töltési ido
2db 600mA Ni/Mh akkumulátor
Tartó konzol a készüléknek és tartozékainak
5 az 1-ben: hajnyíró, szakállnyíró, testszorzet nyíró, orr- és fülszornyíró, villanyborotva
Egyéb tartozékok: fésu, muszerolaj, tisztítókefe
Méretek: 165 x 40 x 40mm
Súly: 0,14kg

További információk

Tömeg 0.55 kg
Méretek 20 × 9 × 14 cm
gyártó

Girmi

Kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei:
A kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei a jótállási időt sávosan, a tartós fogyasztási cikk bruttó eladási árához igazodva határozza meg. (Termékoldalainkon a bruttó eladási árat tüntettük fel.)
Az eladási ársávok és a kötelező jótállási idő az alábbiak szerint alakul:
  • A 250.000 forint eladási ár felett 3 év kötelező jótállást határoz meg a szabályozás (250.001 Ft-tól felfelé).
  • A 100.000 forintot meghaladó, de maximum 250.000 forint eladási ár esetén 2 év a kötelező jótállás (100.001 Ft – 250.000 Ft-ig).
  • A 10.000 forintot elérő, de 100.000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén 1 év a kötelező jótállás (10.000 Ft – 100.000 Ft-ig).
  • A 10.000 forintot el nem érő árú fogyasztási cikkre nincs jótállási kötelezettség.
A jogszabály által előírt kötelező jótállási időn felül a gyártó önkéntes jótállást is vállalhat, melyet akár többletfeltételhez is köthet. Kérjük, az önkéntes jótállás feltételeiről minden esetben körültekintően tájékozódjanak a gyártó elérhetőségein!
(270/2020. (VI. 12.) Korm. rendelet)

Weboldalunkon feltüntetett árak tartalmazzák a 27% ÁFA-t.

Nemrég megtekintett termékek

Még nem tekintette meg másik termékünket korábban.