Oldalunk folyamatos fejlesztés alatt áll.
Vásárlóinkat elsősorban Pápa és környékéről várjuk, a kedvezményes kiszállítást Veszprém és Győr-Moson Sopron vármegyében vállaljuk.

Hausmeister HAUHM5503 BOTMIXER

Készletről érdeklődjön munkatársunknál!

Cikkszám: HAUHM5503

Fogyasztói ár: 5 800 Ft*

*A honlapon online megjelenített árak eltérhetnek az üzletben feltüntetett áraktól

Kedvezményes szállítás Pápa és környékén

Adja meg elérhetőségeit, amennyiben érdeklődik a(z) Hausmeister HAUHM5503 BOTMIXER termék iránt és szakértő kollégánk felveszi Önnel a kapcsolatot!

Leírás

  • 2 sebességi fokozat
  • Rozsdamentes acél penge
  • Levehető INOX merülőszár
  • Mérőpohár (kapacitás: 0,7L)
  • Erős DC motor
  • 220-240V 50-60Hz 350W

Adatok

  • Teljesítmény: 350 W
  • Rozsdamentes acél kés 
  • Működésjelző fény
  • Burkolat anyaga: Műanyag
  • Edény anyaga: Műanyag
  • Szín: Fehér
  • Tartozék: Mérőpohár
  • Sebességfokozatok száma: 2
  • Keverőpohár
  • Űrtartalom: 0, 7
  • Tápellátás típusa: Hálózat 220V
  • Garancia: 2+1 év (a +1 év garancia regisztrációhoz kötött)
  • Tömeg: 800 g/db

További információk

Tömeg 0.9 kg
Méretek 40 × 10 × 10 cm
gyártó

Hausmeister

Kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei:
A kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei a jótállási időt sávosan, a tartós fogyasztási cikk bruttó eladási árához igazodva határozza meg. (Termékoldalainkon a bruttó eladási árat tüntettük fel.)
Az eladási ársávok és a kötelező jótállási idő az alábbiak szerint alakul:
  • A 250.000 forint eladási ár felett 3 év kötelező jótállást határoz meg a szabályozás (250.001 Ft-tól felfelé).
  • A 100.000 forintot meghaladó, de maximum 250.000 forint eladási ár esetén 2 év a kötelező jótállás (100.001 Ft – 250.000 Ft-ig).
  • A 10.000 forintot elérő, de 100.000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén 1 év a kötelező jótállás (10.000 Ft – 100.000 Ft-ig).
  • A 10.000 forintot el nem érő árú fogyasztási cikkre nincs jótállási kötelezettség.
A jogszabály által előírt kötelező jótállási időn felül a gyártó önkéntes jótállást is vállalhat, melyet akár többletfeltételhez is köthet. Kérjük, az önkéntes jótállás feltételeiről minden esetben körültekintően tájékozódjanak a gyártó elérhetőségein!
(270/2020. (VI. 12.) Korm. rendelet)

Weboldalunkon feltüntetett árak tartalmazzák a 27% ÁFA-t.

Nemrég megtekintett termékek